Про компанію

 

Компанія Slinex почала свою роботу у 2005 році. З тих пір, Slinex постійно розвивається, створюючи все нові і нові моделі відеодомофонів, панелей виклику та супутнього обладнання.

Девіз компанії – Дизайн. Унікальність. Інновації.

 

{ Дизайн }
Над дизайном продуктів Slinex працюють відомі дизайнери з усього світу – фахівці з Німеччини, США та багатьох інших країн. Так, дизайн IP лінійки повністю розроблений німецькими фахівцями. Німецький дизайн завжди вважався уособленням ефективності і функціональності і тепер він знайшов своє відображення в дизайні систем відеодомофонії.

{ Уникальність }
Фахівці компанії Slinex завжди в курсі останніх тенденцій ринку безпеки і намагаються максимально широко задовольнити всі можливі потреби клієнтів, використовуючи найбільш технологічні рішення. Прикладом таких рішень є панель ML-20IP та IP конвертер XR-30IP.

{ Інновації }
У 2016 році компанія Slinex запропонувала користувачам IP обладнання. IP лінійка поєднує в собі інновації в сфері IP технологій в застосуванні до домофонних систем. В даному обладнанні є все, що потрібно сучасним користувачам – ексклюзивний дизайн пристроїв, продуманий графічний інтерфейс та зручність управління.