Про компанію

Slinex Україна – представництво компанії Slinex Technology, яка була заснована в 2005 році у Гонконзі розробниками і дизайнерами електронних пристроїв та фахівцями в області цифрових домофонних систем. Концепція Slinex – це оптимальне поєднання функціональності та якісного дизайну.

 

Високотехнологічне виробництво визначає домофони Slinex, як виключно надійний продукт. Кожна позиція з модельного ряду включає в себе комплекс інноваційних вимог, водночас відображаючи естетичну та функціональну користь від вибору їхнього власника. Для розробки лінійки серії SL, фахівці Слайнекс, залучили провідних дизайнерів світу. Дизайн домофону відзначений почесними нагородами. Slinex Technology піклується про те, щоб Ваш будинок виглядав унікально і красиво, однак при цьому основним акцентом залишається надійність, всі продукти проходять 100% тестування і вихідний контроль на всіх етапах виробництва.

 

Девіз компанії – Дизайн. Унікальність. Інновації. Саме таким вимогам сучасних споживачів повинні відповідати нові домофонні системи.

 

З моменту заснування, Slinex Technology працювала в основному на Азійський ринок. Після удосконалення технологій виробництва, відточування майстерності і розширення модельного ряду компанія взяла курс на ринок СНД. З 2011 року домофони Slinex з успіхом продаються в Україні.